Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
вулица Пирогова, 144
+38(067) 77-12-500
Пн.- Пт.: 9.00-18.00, Сб.Нд - вихідні

РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ОРГТЕХНІКИ

     Завдяки зручності та доступності принтери, МФУ, сканери, копіювальну техніку зараз можна зустріти практично в будь-якому офісі. Вони виконують безліч корисних функцій і дозволяють істотно оптимізувати робочий процес для співробітників. Подібна оргтехніка не застрахована від несправностей і поломок.      Якщо вам знадобилися якісні послуги з ремонту принтерів, МФУ, сканерів, копіювальної техніки торгівельних марок: HP, Epson, Canon, Brother, Oki, Riso Duplo, Xerox, Konica Minolta у Вінниці, наш сервісний центр завжди допоможе швидко полагодити Ваш пристрій.
     Види наших послуг
     Ми раді запропонувати клієнтам дійсно повний спектр послуг з обслуговування оргтехніки. Ви отримаєте професійну підтримку з усіх питань, починаючи від нескладної профілактики і закінчуючи більш серйозними видами ремонту. Якщо ваш кольоровий або чорно- білий принтер почне погано друкувати, то Вам треба звернутись до наших спеціалістів. Діагностика в нашій компанії виявить джерело такої проблеми. Після цього наші майстри усунуть причину несправності, і ви знову зможете працювати з цим пристроєм.
     Дуже важлива своєчасна профілактика і обслуговування оргтехніки незалежно від того, повнокольорові вони або призначені для чорно-білого друку, профілактичні роботи допоможуть пристроям прослужити набагато довше. Наші фахівці очистять Ваш пристрій від різних забруднень і зроблять аналіз зносу деталей. При необхідності ми також допоможемо замінити тонер або картридж.
     Надійний ремонт за прийнятною ціною
     Перш ніж звертатися в сервіс за допомогою, багато власників оргтехніки воліють отримати більше інформації про фірму, яка надає послуги з обслуговування оргтехніки. Ціна на ремонт МФУ, принтера або сканера стає важливим критерієм.    Більш точні відомості вам надасть наш майстер після безпосередньої діагностики МФУ. Можна бути впевненим: якою б складності ні потрібен ремонт МФУ в Вінниці вартість таких послуг обов'язково буде прийнятною і розумною на ринку сервісної підтримки оргтехніки.